fbpx
Klenotnictví Dušák logo

Magazín Dušák

Mezi mořem a zemí

Vplujte mezi barvy jedinečné kolekce OMEGA Speedmaster Aqua Terra. Ponořte se k výrazným číselníkům nabízejícím celé spektrum odstínů, které provází plynulý přechod z Aqua do Terra. Hodinky inspirované mořem a pevninou jsou k dispozici ve dvou velikostech s kompletně leštěnými pouzdry z nerezové oceli o průměru 38 mm nebo 34 mm. Uvnitř bije Co-Axiální kalibr OMEGA 8800 Master Chronometer.

číst více
Začněte psát svůj vánoční příběh v Klenotnictví Dušák

Začněte psát svůj vánoční příběh v Klenotnictví Dušák

Hodinky na našem zápěstí mohou ukázat víc než jen přesný čas. Jediný pohled na ně nám mnohdy připomene, co má v životě opravdovou hodnotu. Je krásné se o lásku k hodinkám a hodinářskému umění podělit s někým, kdo sdílí stejnou vášeň. A kdy jindy začít společně se svými blízkými psát nový příběh než právě
o Vánocích.

číst více
Klenotnictví Dušák pro trvalé vztahy

Klenotnictví Dušák pro trvalé vztahy

Hodinky na našem zápěstí můžou ukázat víc než přesný čas. Jediný pohled nám připomene, co má v životě největší hodnotu, na čem záleží a bez koho nemůžeme být. V hodinářství Dušák se snažíme, abyste si při tom s příjemným pocitem vzpomněli i na to, odkud hodinky pochází a kde se jim dostane té nejlepší péče.

číst více
Poznejte charakter žen inspirujících značku OMEGA

Poznejte charakter žen inspirujících značku OMEGA

Švýcarský výrobce hodinek OMEGA odhaluje v nové sérii černobílých portrétů a videí jedinečné osobnosti svých inspirativních ambasadorek. V této intimní kampani je každá žena představena s hodinkami, které si sama vybrala, a se slovy, které nejlépe vystihují její životní krédo.

číst více
Maurice Lacroix odhaluje nejjasnější řadu hodinek AIKON #Tide

Maurice Lacroix odhaluje nejjasnější řadu hodinek AIKON #Tide

Maurice Lacroix odhaluje nejjasnější řadu hodinek nabízených v řadě úchvatných barev, jimiž budete oslněni. AIKON #tide jsou stvořeny k tomu, aby si jich člověk všiml. Jejich hlavní devízou je však zásluha o čistší oceány, a to díky revoluční technologii, která přeměňuje plastový odpad na hodinky švýcarské kvality – tzv. upcycling.

číst více

Naše prodejny

Firemní údaje

KVEDU Praha s.r.o.

Na Příkopě 1047/17
110 00 Praha - Staré Město

IČO: 24768031
DIČ: CZ 24768031

Bankovní spojení: ČSOB Praha 1 – č.ú. 240554635/0300

Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, v oddílu C, vložce číslo 172699

Loga Dušák ke stažení

Marketingové materiály

Všechna práva vyhrazena. © Klenotnictví Dušák 2022. Web vytvořil noConcept