fbpx
Klenotnictví Dušák logo

Tag Heuer

Značka TAG Heuer byla založená v roce 1860 Edouardem Heuerem v pohoří Jura ve Švýcarsku. Je součástí Moët Hennessey Louis Vuitton SE („LVMH“), přední světové skupiny v oblasti luxusního zboží. Působí ve 139 zemích a sídlí ve švýcarském La Chaux de Fonds.

ZÁVOD NIKDY NEKONČÍ

Již 160 let prokazuje TAG Heuer ryzího avantgardního hodinářského ducha a snahu o inovace díky revolučním technologiím. Základní kolekci hodinek TAG Heuer tvoří tři ikonické řady – Carrera, Monaco a Autavia, které doplňuje moderní kolekce Aquaracer.

Motto TAG Heuer „Don’t Crack Under Pressure“ („Nepodlehni pod tlakem“) vystihuje významná partnerství i ambasadory, kteří sdílí vášeň pro akci a vysoký výkon.

HODINKY AKTIVNÍHO SPORTOVCE

Díky propracovaným indexům a ručičkám, které lépe zachycují světlo, jsou hodinky TAG Heuer Carrera dobře čitelné i při plné rychlosti. Rovnoběžné a podlouhlé lunety působí na zápěstí pevně a robustně a kovová korunka dodává elegantní a zároveň sportovní dojem.

POKROČILÉ LUXUSNÍ MATERIÁLY, ČISTÝ DESIGN

Hodinky Tag Heuer se vyznačují nebývalou úrovní luxusu a těží z propracovaného designu: Nové povrchové úpravy a lunety, nová tlačítka a kovová korunka pro elegantní a zároveň sportovní vzhled. Bez zbytečností, pro optimální čitelnost při nejvyšší rychlosti – málokdy se estetika a funkčnost tak bezchybně prolínají.

"Naučil jsem se nebrat čas jako samozřejmost. To, co mě pohání, je vědomí, že čas běží."

Ryan Gosling - TAG Heuer Ambassador

Kolekce Tag Heuer

Aquaracer

Formula 1

Carrera

Link

Monaco

Autavia

Naše prodejny

Firemní údaje

KVEDU Praha s.r.o.

Na Příkopě 1047/17
110 00 Praha - Staré Město

IČO: 24768031
DIČ: CZ 24768031

Bankovní spojení: ČSOB Praha 1 – č.ú. 240554635/0300

Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, v oddílu C, vložce číslo 172699

Loga Dušák ke stažení

Marketingové materiály

Všechna práva vyhrazena. © Klenotnictví Dušák 2023. Web vytvořil AKO Enterprise