fbpx
Klenotnictví Dušák logo

Začíná nová éra QLOCKTWO

Za méně než 15 let urazila společnost QLOCKTWO pozoruhodnou cestu od malého ateliéru k manufaktuře a etablovala se jako luxusní značka. Letos na podzim dosáhne zatím největšího milníku ve své historii, a to představením QLOCKTWO Universe a nové produktové kategorie MOON.

7

QLOCKTWO Universe

Otázka „Co je to čas?“ zajímá nejen společnost QLOCKTWO, ale celé lidstvo, a to již po tisíce let. Ve své známé podobě, rozdělené na den, měsíc a rok, je čas lidským vynálezem. Je založen na pozorování naší planety a sluneční soustavy. Jako kulturní výdobytek poskytuje nejen orientaci, ale také vytváří vazby a společenství.

QLOCKTWO Universe je triptych, který čas jedinečným způsobem oslavuje. Stávající hodiny QLOCKTWO představují první část, druhá část bude uvedena na trh na podzim 2023. Třetí, tedy poslední část, bude představena v následujících letech. Dohromady pak vytvoří mimořádné umělecké dílo o čase.

Pocta lidstvu

Vše, co jako lidé prožíváme a milujeme, se na naší planetě odehrává ve 24hodinovém rytmu. Díky jazyku jsme dokázali vytvořit pojem času a učinit z něj kulturní výdobytek.

První známé hodiny QLOCKTWO jsou poctou tomuto jedinečnému kulturnímu zdroji a naší planetě. Originální matrice a mimořádné povrchy z materiálů, jako je zlato nebo břidlice, které vyprávějí svůj vlastní příběh o Zemi, vytvářejí mezi pozorovatelem a hodinkami unikátní pouto.

Na začátku naší cesty dostávají tyto předměty nové jméno, které nejlépe vystihuje jejich podstatu: EARTH.

Cesta na Měsíc

Cesta na Měsíc je zároveň výpravou k našim nejhlubším kořenům – zkoumáním lidské zvědavosti ohledně prostoru a času, která nás všechny spojuje. Hnáni touto hlubokou fascinací a bezmeznou zvědavostí se QLOCKTWO vydává na cestu, která nás ze Země zavede do vesmíru a odhalí novou kategorii MOON.

Staňte se spolu s námi účastníky této jedinečné výpravy.

Naše prodejny

Firemní údaje

KVEDU Praha s.r.o.

Na Příkopě 1047/17
110 00 Praha - Staré Město

IČO: 24768031
DIČ: CZ 24768031

Bankovní spojení: ČSOB Praha 1 – č.ú. 240554635/0300

Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, v oddílu C, vložce číslo 172699

Loga Dušák ke stažení

Marketingové materiály

Všechna práva vyhrazena. © Klenotnictví Dušák 2023. Web vytvořil AKO Enterprise