fbpx
Klenotnictví Dušák logo

QLOCKTWO

 

ČAS VYJÁDŘENÝ SLOVY

QLOCKTWO®

Základem každých hodin QLOCKTWO® je matice 110 zdánlivě náhodných znaků. Jednotlivá písmena však každých pět minut vytvoří celá slova, kterými zobrazí aktuální čas. Každá rozsvícená tečka v rohu znamená ještě minutu navíc. QLOCKTWO® jsou dostupné v pěti variantách, mnoha různých barvách a materiálech. Všechny QLOCKTWO® dodáváme v češtině a nastavují se pomocí aplikace Flashsetter.

Qlocktwo je styl, jedinečnost a design

Jedinečnost, originalita, nápaditost, revoluce. Autoři Biegert a Funk se na svět dívají úplně jinak. Místo ručiček a číslic vsadili při měření času na slova.  Produkty Qlocktwo jsou vyhledávané pro svůj moderní a atraktivní design, za který si vysloužily řadu ocenění. V portfoliu najdete klasické nástěnné hodiny, stolní hodiny a náramkové hodinky. Originální koncept ocení především ti, kdo chtějí vlastnit něco skutečně designového a tvůrčího.

Z jednotlivých produktových řad si vybere každý

Nástěnné hodiny
Classic

 

Qlocktwo Classic 45 x 45 cm jsou alternativou tradičních nástěnných hodin, ale lze je také postavit do volného prostoru pomocí akrylátové základny. Netikají, nepůsobí rušivě. Čas je zobrazen na matici písmen.

Nástěnné hodiny
Large

 

Qlocktwo Large 90 x 90 cm jsou velkou alternativou tradičních nástěnných hodin. Netikají, nepůsobí rušivě. Čas je zobrazen na matici písmen. Svým impozantním vzhledem dodají každé místnosti moderní pojetí času.

Stolní hodiny
Qlocktwo

 

QLOCKTWO TOUCH 13,5 x 13,5 cm jsou stolní hodiny s funkcí budíku. Zobrazují čas pomocí matice písmen, která hláskuje čas slovy. Kromě kompaktního formátu dělá z QLOCKTWO TOUCH oblíbený designový prvek i jednoduché ovládání.

Bestsellery

QLOCKTWO CLASSIC – CREATOR´S EDITION GLINTSCAPE

68 900 

QLOCKTWO CLASSIC – CREATOR’S EDITION SILVER & GOLD

92 600 

QLOCKTWO CLASSIC – CREATOR’S EDITION METAMORPHITE

60 100 

QLOCKTWO CLASSIC – CREATOR´S EDITION VINTAGE COPPER

70 200 

Naše prodejny

Firemní údaje

KVEDU Praha s.r.o.

Na Příkopě 1047/17
110 00 Praha - Staré Město

IČO: 24768031
DIČ: CZ 24768031

Bankovní spojení: ČSOB Praha 1 – č.ú. 240554635/0300

Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, v oddílu C, vložce číslo 172699

Loga Dušák ke stažení

Marketingové materiály

Všechna práva vyhrazena. © Klenotnictví Dušák 2023. Web vytvořil AKO Enterprise