fbpx
Klenotnictví Dušák logo

Chopard

V souladu se svou vizí Chopard staví na třech hlavních pilířích: Řemeslná zručnost, kterou zajišťuje práce nadšených odborníků ve svých oborech, bohatá a velkorysá kreativita umožňující každému, aby si vybral vzácné předměty odpovídající jeho vlastní povaze a konečně etika.

Rodina Scheufele, která se výrazně podílí na strategických rozhodnutích zastává názor, že současný luxus musí být etický a odpovědný. Právě z toho důvodu zahájili v roce 2015 spoluprezidenti Caroline a Karl-Friedrich Scheufeleovi cestu k udržitelnému luxusu. Ta vedla v roce 2018 k oznámení závazku používat při výrobě všech hodinek a šperků 100% etické zlato.

Šperky

Náhrdelníky

Náramky

Náušnice

Prsteny

Tvoříme emoce, OD ROKU 1860

HAPPY SPORT WATCH

Díky tančícím diamantům rozehrávají luxusní hodinky Happy Sport představení, v němž každá žena hraje svou vlastní roli, protože to jsou její vlastní pohyby, které dávají podnět vířícím drahokamům a tomuto neustále se opakujícímu obrazu.

Hodinky

Happy Sport

Imperiale

Mille Miglia

Umění Chopard

Švýcarská hodinářská společnost Chopard byla založena v roce 1860 Louisem-Ulysse Chopardem v Sonvilier a světového ohlasu se dočkala jako výrobce dámských a kapesních hodinek. Značka od prvopočátku vyznávala několik hodnot jako byla nezávislost, kvalita, respekt a odvaha. Postupem času značka rozšířila svoje pole působnosti do výroby šperků a obchodu s diamanty. Dámské modely hodinek Chopard nabízí nový přístup k pojetí času: není pouze pragmatický, ale především poetický. Modely vystihují neomezenou kreativitu této značky a jsou často zdobeny diamanty. U pánských modelů stojí za pozornost zejména řada Mille Miglia, která je určena příznivcům historických aut. Pro kultovní závody Mille Miglia bije srdce značky Chopard už více jak 30 let.

Naše prodejny

Firemní údaje

KVEDU Praha s.r.o.

Na Příkopě 1047/17
110 00 Praha - Staré Město

IČO: 24768031
DIČ: CZ 24768031

Bankovní spojení: ČSOB Praha 1 – č.ú. 240554635/0300

Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, v oddílu C, vložce číslo 172699

Loga Dušák ke stažení

Marketingové materiály

Všechna práva vyhrazena. © Klenotnictví Dušák 2022. Web vytvořil noConcept