fbpx
Klenotnictví Dušák logo

Chopard

Švýcarská společnost Chopard byla založena v roce 1860 Louisem-Ulysse Chopardem v Sonvilier a světového ohlasu se dočkala jako výrobce dámských a kapesních hodinek. Postupem času značka rozšířila svoje pole působnosti do výroby šperků a obchodu s diamanty.

V souladu se svou vizí staví dnes Chopard na třech hlavních pilířích: Řemeslná zručnost, kterou zajišťuje práce nadšených odborníků, bohatá a velkorysá kreativita a konečně etika.

Rodina Scheufele, která se výrazně podílí na strategických rozhodnutích společnosti, zastává názor, že současný luxus musí být etický a odpovědný. Proto Chopard od roku 2018 používá při výrobě všech hodinek a šperků 100% etické zlato.

Tvoříme emoce OD ROKU 1860

Společná láska

Chopard a Julie Roberts

Julia Roberts, která od roku 2021 stojí v čele kolekcí Happy Sport a Happy Diamonds, prohlubuje vztah značky Chopard k filmu a kinematografii jako múza všech kolekcí dámských hodinek a šperků. Na oslavu tohoto globálního ambasadorství zachytil režisér James Gray jejich společnou lásku k filmu v nové fascinující kampani.

Chopard Loves Cinema

Kampaň Feel-Good

Kampaň, která bude odhalována epizodu po epizodě v průběhu následujících měsíců, sdílí hravost, lidskost a odvážného ducha, které z Julie Roberts dělají současnou ikonu.

Chopard Šperky

Náhrdelníky

Náramky

Náušnice

Prsteny

Naše prodejny

Firemní údaje

KVEDU Praha s.r.o.

Na Příkopě 1047/17
110 00 Praha - Staré Město

IČO: 24768031
DIČ: CZ 24768031

Bankovní spojení: ČSOB Praha 1 – č.ú. 240554635/0300

Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, v oddílu C, vložce číslo 172699

Loga Dušák ke stažení

Marketingové materiály

Všechna práva vyhrazena. © Klenotnictví Dušák 2023. Web vytvořil AKO Enterprise