fbpx
Klenotnictví Dušák logo

O klenotnictví dušák

„Výjimečný obchod pro výjimečné lidi“

Nabízíme luxusní hodinky a šperky světových značek

V našich dvou prodejnách – butiku Omega a Klenotnictví Dušák Na Příkopě čekají klienty naleštěné vitríny plné nejzajímavějších hodinářských a klenotnických počinů.

Pyšníme se zastoupením značek Omega, Qlocktwo, Rado, IWC, Jaquet Droz, Jaeger-LeCoultre, Chopard, Ulysse Nardin, Garmin. V našem portfoliu najdete i švýcarské velikány Tag Heuer a Zenith. Z dalších značek nabízíme hodinky Longines, Nomos, Maurice Lacroix, Baume&Mercier, Hamilton, MIDO. Další část sortimentu prezentují šperky značky Tamara Comolli, Chopard, Schaffrath, Meister a vlastní kolekce Dušák. A nutným zpestřením kolekcí jsou i doplňky Mont Blanc. Zastoupení zde mají i značky zaměřené na nástěnné a samostatně stojící modely Erwin Sattler, Buben & Zorweg, natahovače Swisskubik a Paul Design.

Historie společnosti

Ohlédnutí zpět ..

Historie společnosti Klenotnictví Dušák se datuje k otevření prodejny Dušák v ulici Na Příkopě. Vše začalo ale mnohem dříve. V osmdesátých letech patřily všechny obchody se sortimentem náramkových hodinek, nástěnných a stolních hodin, budíků a samozřejmě i šperků pod státní podnik Klenoty, s.p. Ten měl v bývalé ČSSR zhruba tři sta prodejen. Součástí tohoto podniku byl i centrální hodinářský servis, který sídlil právě na adrese Na Příkopě 17, ve druhém patře. Na konci osmdesátých let ho vedl pan Miroslav Dušák. Jeho aktivní a profesionální přístup k práci se potkal s popřevratovým podnikatelským boomem. V roce 1991 začal pracovat na svém plánu mít vlastní hodinářství, a tak se sešel s Františkem Tomášem Kolowrat-Krakowským, aby s ním projednal možnost pronájmu obchodu.

Obchod M. Dušák – hodinář & zlatník otevřel 18.5. 1992 s cílem ukázat lidem, že kvalitní švýcarské hodinky mají hodnotu do budoucna, a že jsou vizitkou úspěchu. Pan Dušák toužil prodávat luxusní zboží a značky, které měly dlouholetou tradici. V roce 1994 přivezl do České republiky značky Omega a Rado, které zastupujeme dodnes. V roce 2000 se stala dědičkou firmy Markéta Dušáková a zahájila novou etapu značky Klenotnictví Dušák se svým partnerem Zdeňkem Kverkou.

V roce 2012 byl otevřen další obchod. Butik Omega na Staroměstském náměstí. Bylo to ideální načasování, neboť zrovna v těchto letech zažívala Praha hodinářskou euforii. Do české metropole začalo jezdit velké množství turistů, kteří rovněž oceňují velký sortiment švýcarské manufaktury. O dva roky později byl zrekonstruován hodinářský servis a bylo do něj pořízeno moderní vybavení s nejnovějšími technologiemi. Naše servisní místo je autorizovaným místem značek Omega, Breitling, IWC, Jaeger LeCoultre, Zenith, Nomos, RADO, Longines. Pro Omegu jsme získali certifikát nejvyšší autorizace World Wide Omega Service. Znamená to, že můžeme provádět kompletní servis, včetně oprav nejsložitějších komplikací.

V roce 2016 byla zrekonstruována naše vlajková loď – prodejna Klenotnictví Dušák Na Příkopě. Byly zvětšeny prostory prodejny, aby vynikly stěžejní značky, devět z nich má vlastní výstavní systém shop-in-shop. Prodejnu ozvláštnily lustry od české značky Lasvit, nepřehlédnutelné je světlo „UOVO“ od designéra Ronyho Plesla. Celý interiér byl laděn se švýcarským designérským studiem, čímž se podařilo vytvořit skutečně reprezentativní prostředí pro značky vysoké hodinářství.

Majitel Dušák

 

„Jsme rádi, že můžeme být těmi, kdo plní lidem jejich touhy a sny. Že jsme u toho, když se v očích zákazníka rozsvítí světýlko radosti ve chvíli, kdy si odnáší domů nové hodinky nebo šperk. „

Zdeněk Kverka a Markéta Kverková (Dušáková)

KATALOG NOVINEK KLENOTNICTVÍ DUŠÁK

Vážení a milí zákazníci,

S radostí představujeme aktuální katalog Dušák, který vás provede novinkami letošního roku. Najdete v něm téměř tři sta modelů hodinek, ke stovce šperků a nabídku padesáti hodin a doplňků. Ale to není zdaleka všechno, co jsme si pro vás připravili. V našich dvou prodejnách – Klenotnictví Dušák Na Příkopě a v butiku Omega – vás čekají naleštěné vitríny plné těch nejzajímavějších hodinářských a klenotnických počinů současnosti. Z téměř třiceti značek, které u nás najdete, nebude snadné si vybrat. Ale nemusíte se bát, našich čtrnáct prodavačů je dokonale proškolených, jsou to profesionálové na slovo vzatí a rádi vám poradí.

Děkujeme vám za dosavadní přízeň a budeme se těšit, že nás co nejdříve opět poctíte svou návštěvou v jedné z našich prodejen. Jen díky vám můžeme být jedničkou na trhu.

Zdeněk Kverka a Markéta Dušáková

Naše prodejny

Firemní údaje

KVEDU Praha s.r.o.

Na Příkopě 1047/17
110 00 Praha - Staré Město

IČO: 24768031
DIČ: CZ 24768031

Bankovní spojení: ČSOB Praha 1 – č.ú. 240554635/0300

Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, v oddílu C, vložce číslo 172699

Loga Dušák ke stažení

Marketingové materiály

Všechna práva vyhrazena. © Klenotnictví Dušák 2023. Web vytvořil AKO Enterprise