fbpx
Klenotnictví Dušák logo

Poznejte charakter žen inspirujících značku OMEGA

Švýcarský výrobce hodinek OMEGA odhaluje v nové sérii černobílých portrétů a videí jedinečné osobnosti svých inspirativních ambasadorek. V této intimní kampani je každá žena představena s hodinkami, které si sama vybrala, a se slovy, které nejlépe vystihují její životní krédo.

Zoë Kravitz

Herečka, režisérka, modelka, Zoë umí zkrátka všechno – a to skvěle. Zoë Kravitz je výjimečný talent s vlastním stylem, který si vysloužil uznání a aplaus za výkony ve filmech Divergence, Fantastická zvířata a také v hitu HBO Sedmilhářky, za který získala nominaci na cenu Screen Actors Guild Award. Stejně tak zazářila jako Catwoman v Batmanovi. A stále toho má spoustu před sebou. Není divu, že Zoë Kravitz patří k nejžádanějším osobnostem zábavního průmyslu.

„Být v rozhodování naprosto svobodná může být tajuplné.
Ale pro mě je to kouzelné a tuhle svou vlastnost miluju.“

MINI TRÉSOR QUARTZ 26 MM

Kaia Gerber

Tato módní supernova stojí nohama pevně na zemi. Hrdá Kaliforňanka si zajistila účast na přehlídkových molech předních návrhářů, jako jsou Burberry, Calvin Klein a Versace. Má také herecký talent a získala role v televizních pořadech Sister Cities, American Horror Stories a The Palisades. Kaia je nenuceně cool, a přesto se za ní vždy otočíte, má přirozenou energii a styl, který si nemůžete nezamilovat.

„Být sám sebou je komplikované – a to je dobře.“

CONSTELLATION CO‑AXIAL MASTER CHRONOMETER 29 MM

Nicole Kidman

Seznam ocenění Nicole Kidmanové nemá konce. Oscaři, Zlaté glóby, ceny BAFTA, SAG Awards. Těžce vydobyté a zasloužené pocty jejímu hereckému a producentskému talentu. Kromě toho, že skvěle oživuje scénáře svými vlastními slovy, dokáže se svým hlasem zasadit i o práva žen a dětí. Nicole Kidman je zkrátka fenomén. Žena s vřelým srdcem a šibalským smyslem pro humor. Je nám obrovskou ctí mít ji v rodině.

„Můžu být silná, hravá, zkoušet různé nálady. Vzhledy, epochy, styly,… Ale v srdci toho všeho, jsem já.

MINI TRÉSOR QUARTZ 26 MM

Kiko Mizuhara

Kiko Mizuhara je od útlého věku předurčená k úspěchu. Ve 12 letech začala s modelingem a od té doby buduje působivou kariéru. Kromě toho, že Kiko zdobí obálky mnoha časopisů, včetně Vogue, oslnila i na velkém plátně. Její herecká kariéra začala v roce 2010 ve filmu Norské dřevo. Kromě toho vybudovala vlastní návrhářskou značku „OK“, pod níž vzniká móda, kterou nosí několik významných celebrit. Kiko Mizuhara je zkrátka žena mnoha schopností.

„Chcete-li být skutečně sami sebou, musíte být ochotni se měnit a růst.
Čas vše odhalí.“

CONSTELLATION QUARTZ 28 MM

Allyson Felix

Ve vrcholové atletice je potřeba vášeň, odhodlání a obětavost už jen proto, abyste se mohli postavit na start. Allyson Felix je nejúspěšnější atletkou v historii atletiky. Tomu se říká opravdová síla charakteru. Allyson, která se narodila v Los Angeles, je inspirací pro ženy odhodlané překonat cílovou pásku jako první. Sportovní legenda se může pochlubit vitrínou plnou zlata i obrovskou zásobou pozitivní energie a nadšení.

„Nejde o to najít sám sebe, ale vytvořit sám sebe.
Jsem ráda otevřená možnostem – nechávám věci v pohybu.“

TRÉSOR QUARTZ 36 MM

So-hee Han

So-hee Han září příliš jasně no to, aby žila život ve stínu. Po úspěchu v řadě vedlejších rolí se jihokorejská hvězda prosadila mezi ústřední postavy a získala hlavní role v několika seriálech, včetně Nicméně, Modrá až na kost a The World of the Married, za které se jí dostalo mnoha uznání. Han, držitelka mnoha ocenění za své umění, je talentem, který stojí za to sledovat. Žena ve středu pozornosti s vlastním jasným pohledem na budoucnost.

„Vím, kdo jsem, odkud jsem přišla, a kam jdu – vždycky.“

CONSTELLATION CO‑AXIAL MASTER CHRONOMETER 29 MM

Dongyu Zhou

Dongyu Zhou je vynikající herečka, která je schopna podat přesvědčivé a kritikou oceňované výkony v žánrech od kriminálního thrilleru po romantickou komedii. Je nejmladší herečkou, která získala tři nejvýznamnější ceny v historii čínského filmu. Na seznamu jejích nejvyšších ocenění je nejlepší herečka na 53. ročníku Golden Horse Awards v roce 2016 za film Soul Mate a nejlepší herečka za film Better Days na 39. ročníku Hong Kong Film Awards a 33. ročníku Golden Rooster Awards. Na tento výčet by byl pyšný i veterán filmového plátna – a to Zhou teprve začíná.

„V mnoha případech je nejlepší být sám sebou.
Ať každý vidí vaši jedinečnost.“

CONSTELLATION CO‑AXIAL MASTER CHRONOMETER 29 MM

Naše prodejny

Firemní údaje

KVEDU Praha s.r.o.

Na Příkopě 1047/17
110 00 Praha - Staré Město

IČO: 24768031
DIČ: CZ 24768031

Bankovní spojení: ČSOB Praha 1 – č.ú. 240554635/0300

Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, v oddílu C, vložce číslo 172699

Loga Dušák ke stažení

Marketingové materiály

Všechna práva vyhrazena. © Klenotnictví Dušák 2023. Web vytvořil AKO Enterprise