fbpx
Klenotnictví Dušák logo

Magazín Dušák

PRO TRVALÉ VZTAHY

Když se projdete po pražské ulici Na Příkopě, zahlédnete mezi proslulými značkami, které lákají k návštěvě a nákupu, jednu, která shlíží na procházející davy už 30 let.
Jedná se o hodinářství a klenotnictví, jež nese od svého založení v roce 1992 jméno hodinářského mistra Miroslava Dušáka.

Uznávaný mistr hodinář s bohatou praxí a podnikavým duchem se záhy po sametové revoluci rozhodl, že jako první nabídne Čechům hodinky zvučných značek a prvotřídní profesionální servis podle západních standardů.
V historickém domě na nákupní třídě se mu však podařilo vybudovat víc než jen klasický butik s luxusním zbožím.

Se stejnou vášní, s jakou zkoumal chod mechanických strojků, se pan Dušák zajímal i o lidi, kteří je den co den natahují a nosí. Pozoroval, že hodinky nejsou pro mnohé z nich pouhou investicí nebo ukázkou společenského postavení, ale že se stávají předmětem s hlubokým osobním významem, symbolem trvalých hodnot nebo připomínkou životních událostí.

Není divu, že zákazníci, kteří dobře pořídili u mistra Dušáka, se za mistrem hodinářem pro tento chápavý a osobní přístup opakovaně vraceli. Řada z nich přenesla přízeň ke svému hodináři i na další generace a k Dušákovi si pro první hodinky přišly i jejich děti nebo vnoučata.

I dnes u Dušáka dbají na to, aby se každý, kdo překročí práh obchodu, cítil vítanou součástí velké rodiny, komunity milovníků hodinek. Hned první návštěva se může stát začátkem dlouhodobého vztahu, jehož hodnota časem přesáhne cenu nových nádherných hodinek na vašem zápěstí.

Čas běží, vývěsní štíty a výlohy Na Příkopě se mění, ale dokud budou lidé nosit hodinky a budou se o svoji vášeň a lásku chtít podělit s někým, kdo ji sdílí, bude tu pro ně i hodinářství a klenotnictví Dušák, mistři svého oboru.

Naše prodejny

Firemní údaje

KVEDU Praha s.r.o.

Na Příkopě 1047/17
110 00 Praha - Staré Město

IČO: 24768031
DIČ: CZ 24768031

Bankovní spojení: ČSOB Praha 1 – č.ú. 240554635/0300

Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, v oddílu C, vložce číslo 172699

Loga Dušák ke stažení

Marketingové materiály

Všechna práva vyhrazena. © Klenotnictví Dušák 2023. Web vytvořil AKO Enterprise