fbpx
Klenotnictví Dušák logo

Magazín Dušák

Speciální edice TAG Heuer Formule 1 Red Bull Racing: vyrobena pro opravdové fanoušky

Nová speciální edice TAG Heuer Formule 1 Red Bull Racing si získá srdce všech fanoušků týmu Red Bull Racing. 
Díky poutavějšímu designu a špičkovým technologiím jsou hodinky jako stvořené pro fanoušky Formule 1.
Při vytváření tohoto modelu spolupracovali designéři TAG Heuer s týmem Red Bull Racing. Společně vytvořili jedinečné hodinky, které nesou všechny grafické prvky týmu Formule 1.
U této verze designéři vyzdvihli výrazné barvy týmu Red Bull Racing, jakými jsou mystická tmavě modrá nebo sytě červená. Dokonalým příkladem je nový modrý paprskový číselník s upravenou minutovou stupnicí a výrazně žlutými a červenými akcenty. Sčítač chronografu s přesností 1/10 sekundy na 6. hodině má rovněž žluté a červené detaily a centrální vteřinová ručička chronografu je zvýrazněna žlutě.

ODVÁŽNÝ ZÁVODNÍ DESIGN INSPIROVANÝ FORMULÍ 1

Indexy s arabskými číslicemi vychází přímo z tachometru závodních vozů. Znalci Formule 1 si jistě všimnou i jemného odkazu na svůj oblíbený sport v podobě linky nad číslicemi 5 a 7. Ta má evokovat startovní čáru na trati Formule 1. Nový číselník je rovněž inspirován kokpitem vozů Formule 1. Je velmi přehledný, aby šel čas odečíst za všech podmínek.
Doplnit odvážný závodní design modelu TAG Heuer Formule 1 Red Bull Racing mají kulatá tlačítka s červeným okrajem, který zvýrazňuje startovací tlačítko chronografu na 2. hodině. Na speciální lunetě je vyryto slovo „SPEED“, které dokonale symbolizuje snahu Formule 1 o maximální rychlost.

PREFERUJETE SPORTOVNÍ NEBO ELEGANTNĚJŠÍ VZHLED?

Speciální edice TAG Heuer Formule 1 Red Bull Racing je k dispozici ve dvou různých verzích. Ty nabízí možnost volby mezi sportovním vzhledem s kaučukovým řemínkem a elegantnějším vzhledem v podobě ocelového náramku. Na zadní straně hodinek je rovněž vyryt nápis „RED BULL RACING FORMULA ONE TEAM SPECIAL EDITION“.
Touto novinkou TAG Heuer potvrzuje své silné vazby na tým mistra světa pro rok 2021. Speciální edice TAG Heuer Formule 1 Red Bull Racing bude bezpochyby dobře přijata současnou generací fanoušků Formule 1 po celém světě, a zejména příznivci týmu Red Bull Racing.

TAG Heuer Formule 1, oblíbená kolekce hodinek fanoušků závodních vozů

Partnerství mezi TAG Heuer a Formule 1 trvá již několik desetiletí. Vše začalo u Jacka Heuera, průkopníka a vizionáře, který inicioval první sponzorskou smlouvu pro Formuli 1. Od roku 1968, kdy Jack Heuer a švýcarský závodník Jo Siffert dohodu podepsali, se spojení TAG Heuer a Formule 1 nikdy nezměnilo.
Díky tomuto průlomovému partnerství začalo mnoho závodních jezdců nosit hodinky Heuer, a TAG Heuer se tak stal oblíbenou značkou hodinek mezi jezdci Formule 1. Příběh pokračuje dodnes v závodním týmu Red Bull, kde celý tým – od jezdců a inženýrů až po ředitele týmu – nosí na trati i mimo ni hodinky TAG Heuer.

Kolekce hodinek Formule 1 ztělesňuje silnou vášeň pro závodní dráhu

Kolekce hodinek TAG Heuer Formule 1 byla speciálně vytvořena jako symbol tohoto výjimečnému dědictví. V roce 1986 představila značka TAG Heuer novou kolekci věnovanou výhradně Formuli 1. Od uvedení na trh zaujímá kolekce Formule 1 v historii TAG Heuer zvláštní místo – stala se jednou z nejprodávanějších kolekcí a ztělesňuje silnou vášeň pro závodní dráhu.
V roce 2016 se TAG Heuer stal oficiálním partnerem a časoměřičem týmu Red Bull Racing Formule 1. Doprovázel všechny vítězné okamžiky týmu, až do dechberoucího vítězství Maxe Verstappena v posledním závodě sezony 2021, kterým získal titul mistra světa. TAG Heuer bude tým Red Bull Racing podporovat i nadále, oba partneři nedávno oznámili prodloužení spolupráce až do roku 2024.

Naše prodejny

Firemní údaje

KVEDU Praha s.r.o.

Na Příkopě 1047/17
110 00 Praha - Staré Město

IČO: 24768031
DIČ: CZ 24768031

Bankovní spojení: ČSOB Praha 1 – č.ú. 240554635/0300

Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, v oddílu C, vložce číslo 172699

Loga Dušák ke stažení

Marketingové materiály

Všechna práva vyhrazena. © Klenotnictví Dušák 2023. Web vytvořil AKO Enterprise