fbpx
Klenotnictví Dušák logo

Magazín Dušák

RADO True Thinline Stillnes jsou pro ty, kdo si váží každé vteřiny

Čas je v moderním životě největší luxus. V rychlém, pestrém a hlučném každodenním životě 21. století však není jediným žádaným zbožím.

Hodinky s osobností

Významná holandská návrhářka Li Edelkoort si uvědomuje rostoucí potřebu klidu a jasnosti, autenticity a smyslu v moderní společnosti. Li Edelkoort je jedním z nejznámějších trendsetterů naší doby. S velkou přesností dokáže proniknout nejen do současných trendů, ale také nastínit budoucí vize a trendy. V současné době vidí stále větší potřebu zpomalit tempo:
„Lidé tráví čas tím, aby se zamysleli nad smyslem života a práce, aby přemýšleli o jednoduchosti, pospolitosti a složitosti,“
říká Li Edelkoort.

Jde víc než jen o oddech

Jde víc než jen o oddech. „Lidé jsou konečně připraveni změnit své chování a vymanit se ze závislosti na nakupování,“ poznamenává výzkumník trendů. „Průmysl na to bude reagovat zeštíhlením designů a výrobou zodpovědných produktů, které vydrží. To však neznamená, že přestaneme vyrábět krásné věci – naopak. Důraz bude kladen na méně a lépe, zmenšené a výjimečné, udržitelné a intuitivní.“ Rado je v tomto ohledu opět průkopníkem. „Mistr materiálů“ orientovaný na budoucnost pracuje s extrémně odolnými materiály odolnými proti poškrábání a zaměřuje se na čisté, štíhlé tvary a smyslný pocit.

Pro značku Rado vytvořila hodinky True Thinline Stillness, které tento duch doby odrážejí.  Nejprve to vypadá, že zjistit čas na all-white hodinkách není snad ani možné, ale stačí je pouze lehce naklonit a ručičky ho prozradí. Hodinky tak vybízejí k tomu, abyste nikam záměrně nespěchali.  V každém okamžiku a po celý život.

Jako inspirace posloužily splývavé tvary ultraplochých hodinek True Thinline, které kombinují dvě nejvýznamnější inovace: high-tech keramiku odolnou proti poškrábání a průkopnickou monoblokovou konstrukci. Hodinky jsou poprvé představeny v novém balení Rado, které sází na možnost opakovaného použití. Jeho ústředním prvkem je malá kvalitní krabička z recyklovaného plastu, kterou lze použít jako cestovní pouzdro. 

Celkově nový model přináší moderní interpretaci designového konceptu „méně je více“. Teplobílé high-tech keramické pouzdro tenké 5 mm o průměru 39 mm zdobí titanová zadní strana se safírovým sklíčkem, na níž je nápis „STILLNESS Lidewij Edelkoort SINCE 2020“. Bílý číselník je prezentován pod zakřiveným bílým safírovým sklíčkem s matným efektem. Bílé hodinové a minutové ručičky, průhledné logo Rado a high-tech keramický náramek v odpovídající barvě dotvářejí monochromatický vzhled těchto moderních quartzových hodinek švýcarské výroby. 

„Vědět, že čas je v našich rukou, a zároveň na něj zapomenout,“ 

tak je popisuje Li Edelkoort. „Osvobození se od každodenního shonu tím, že na vteřinu prodloužíme vědomí, uvědomíme si majestátnost minuty a uchopíme empatii hodiny.“ Nový model nám tak dává něco, co si můžeme každý den znovu vychutnat: chvíli klidu a smysluplnosti.

Hodinky Rado True Thinline

zakoupíte v prodejně

Klenotnictví Dušák, Na Příkopě 1047/17, 110 00 Praha 1

Vedoucí prodejny: Ivo Dokoupil
Tel.: +420 222 318 811
GSM.: +420 736 630 133

Naše prodejny

Firemní údaje

KVEDU Praha s.r.o.

Na Příkopě 1047/17
110 00 Praha - Staré Město

IČO: 24768031
DIČ: CZ 24768031

Bankovní spojení: ČSOB Praha 1 – č.ú. 240554635/0300

Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, v oddílu C, vložce číslo 172699

Loga Dušák ke stažení

Marketingové materiály

Všechna práva vyhrazena. © Klenotnictví Dušák 2023. Web vytvořil AKO Enterprise