Klenotnictví Dušák logo

Magazín Dušák

Chopard Happy Hearts

Srdce značky Chopard bije unisono s nadací Naked Heart Foundation topmodelky Natalie Vodianové.

Kolekce Happy Hearts značky Chopard od začátku symbolizuje spojení šťastných srdcí. Kreativní ředitelka značky Chopard Caroline Scheufele tentokrát vdechla této ikonické linii novou energii a ke spolupráci přizvala slavnou topmodelku a filantropku Natalii Vodianovou a její nadaci Naked Heart Foundation. Výsledkem je nádherná kolekce s růžovou perletí v bílém a růžovém zlatě.

Sladký talisman i důkaz lásky

Nová kolekce Chopard Happy Hearts s růžovou perletí upevnila spolupráci mezi dvěma ženami s velkým srdcem: Caroline Scheufele, umělecká ředitelka Chopard, a Natalia Vodianová, topmodelka a zakladatelka nadace Naked Heart Foundation, která neúnavně bojuje za zlepšování života znevýhodněných dětí po celém světě.

„I když je můj svět velice propojený s krásou, vždy jsem věřila, že bychom se v životě měli starat o to, co se dotkne našeho srdce a ne očí. Caroline je pro mě ženou, která dokáže spojit obojí. Oslňující šperky značky Chopard a naše společné partnerství s nadací Naked Heart Foundation je toho skvělým důkazem. Krása totiž sama o sobě může být velice prázdná. Krása, která je však propojená s laskavostí a empatií, to už je úplně jiný příběh…,“ říká Natalia Vodianová

V kolekci nechybí ikonický náramek Happy Hearts se dvěma spojenými srdci, jež patří k nejpopulárnějším šperkům. Ten doplňuje elegantní náhrdelník a stylové visací náušnice. Všechny šperky jsou v nabídce z etického 18k růžového a bílého zlata. Část zisků této speciální charitativní kolekce bude věnována na podporu nadace Naked Heart Foundation.

náramek v bílém zlatě , ref.: 857482-1710

náramek v růžovém zlatě, ref.: 857482-5710

náušnice v bílém zlatě , ref.: 83A482-1906

náušnice v růžovém zlatě, ref.: 83A482-5906

náhrdelník v bílém zlatě , ref.: 817482-1906

náhrdelník v růžovém zlatě, ref.: 817428-5906

Šperky Chopard prodává Klenotnictví Dušák

Na Příkopě 1047/17, Praha 1

www.dusak.cz