fbpx
Klenotnictví Dušák logo

Magazín Dušák

Čas zazářit s RADO

Rok 2020 byl zkouškou pro mnohé z nás, ale stále věříme, že ten nadcházející nám vše vynahradí. Soustřeďme se na něj spolu se švýcarskou značkou RADO. Připravili jsme pro vás výběr hodinek, díky kterým vám čas budou nově odpočítávat ti nejlepší a stanou se ideálním výchozím bodem pro všechny vaše nápady, sny a dobrodružství roku 2021. Seznamte se se skutečnými partnery na celý život. Jejich čas právě nadešel…

Čas na sportovní minimalismus: Captain Cook Automatic

Hodinky Captain Cook oslavily svou premiéru již v roce 1962 a od té doby patří se svými dokonale čistými liniemi a vzrušujícími designovými detaily na špičku žebříčku popularity. Jejich nositelé je milují hlavně díky safírovému sklíčku, které je odolné vůči poškrábání i super lehké lunetě s hi-tech keramiky, jež dokonale přilne k zápěstí. Průměr 37 mm a sněhově bílý design z nich činí dokonalého dámského společníka pro všechny příležitosti.

Rado Captain Cook

ref.: R32500013

44 500 Kč

Čas pohlédnout do zákulisí: Centrix Automatic Diamonds Open Heart

Tyto hodinky opravdu nemají co skrývat. Model Centrix Automatic Diamonds Open Heart jsou doslova hodinky s otevřeným srdcem, které dokazují, že co je uvnitř, to se počítá. Svým nositelkám tak nabídnout pohled na kvalitní švýcarský automatický strojek Caliber C07 – Skeleton na lunetě osázené diamanty. Strojek nabízí rozšířenou rezervu chodu až 80 hodin. Zúžený lehký náramek jemně obepíná zápěstí a nabízí vynikající kompromis mezi pohodlím, sofistikovaností a nekompromisním luxusem. 

Rado True Square Automatic Open Heart

ref.: R30248902

55 200 Kč

Čas na moderní klasiku: True Diamonds Quartz

Bez ohledu na sezónu či nejžhavější hodinářské trendy model hodinek Rado True Diamonds bude vždy ikonou mezi stylovými dámskými hodinkami. Nadčasový design, jemné křivky a zpracování z hi-tech keramiky se stalo milovaným módním doplňkem mnoha stylových žen. Hodinkám nechybí diamantové indexy, perleťový číselník, safírové sklíčko a ve verzi 30 mm jsou perfektní velikostí pro každou něžnou dámskou ruku.

Rado True Diamonds Quartz

ref.: R27061712

38 700 Kč

Čas oslnit: True Thinline Quartz

Hodinky Rado True Thinline Quartz nejsou jen hodinky s nejplošším profilem švýcarské značky Rado, ale také jasným důkazem puristického designu, který byl a stále je aktuální módní záležitostí. Dvě ručičky, kulatý design, leštěné monoblokové pouzdro a náramek z hi-tech keramiky posílají do světa jasnou zprávu: jednoduchost je klíč. Minimalistické linie pak efektně doplňuje třpytivý číselník.

Rado True Thinline Quartz

ref.: R27010102

51 500 Kč

Čas na individualitu: Diamaster Automatic

Absolutně jedinečné hodinky Rado Diamaster Automatic našly inspiraci v tradičních hodinářských prvcích jako je skleletonizovaný číselník, motiv slunečních paprsků a nekonečná záře diamantů, a proměnily vše v něco úplně nového a revolučního. Tento sofistikovaný model je proto důkazem moderního hodinářství a to nejen díky průkopnické metodě plazmové hi-tech keramiky, díky které jsou hodinky lehké a dokonale se přizpůsobí ženskému zápěstí.

Rado Diamaster Automatic

ref. R14056945

63 100 Kč

Hodinky RADO si můžete zakoupit na eshopu nebo na prodejně:

Klenotnictví Dušák, Na Příkopě 1047/17, Praha 1

Tel.: +420 736 630 133

E-mail: prodejna@dusak.cz