fbpx
Klenotnictví Dušák logo

Výhradní distribuce

Velkoobchodní zastoupení

Díky vlastní, více než 26 leté zkušenosti, máme řadu velkoobchodních partnerů po celé ČR a Slovensku. Našich obchodních partnerů a jejich dlouhodobé spolupráce s námi si velmi vážíme. Jsou nám přínosem díky jejich unikátním distribučním kanálům a loajalitě jejich zákazníků. Našim partnerům věříme a vybíráme si zásadně ty, kteří mají individuální přístup k zákazníkovi a kladou důraz na odborné znalosti.

Omega

V roce 1995 začala společnost KVEDU Praha s.r.o spolupracovat se značkou Omega na bázi tzv.Agenta, neboli výhradního dovozce a distributora značky Omega pro český a slovenský trh. Monobrandový Omega boutique byl otevřen v Prazne, na Staroměstském náměstí v roce 2013.

Síť autorizovaných prodejců je rozdělená po krajích republiky. Našimi váženými obchodními partnery jsou např. Fr.Hanák Klenotnictví Brno, Hodinářství Deal Ostrava, Watch de Luxe Bratislava nebo Hodinárství J.Maskal Košice a další.
Švýcarský výrobce hodinek Omega byl založen v roce 1848 a od té doby udává tempo v mnoha oblastech hodinářského řemesla. Manufaktura zavedla i vlastní certifikaci přesnosti chodu (zahrnující v sobě certifikát C.O.S.C). K tomu, aby hodinky obdržely titul Master Chronometer, musejí přežít také magnetické pole 15 000 gaussů.

Rado

KVEDU Praha s.r.o zastupuje značku RADO již od roku 1997 na obou našich trzích. Distribuční síť čítá ke dvaceti prodejním místům, jež po splnění náročných kritérií získaly status autorizovaného prodejce.

Tato švýcarská značka se proslavila inovativním přístupem, oceňovaným designem, a především pokročilými technologiemi ve zpracování materiálů. Značka Rado je dnes nedomyslitelně spojena se zaváděním tvrdých a proti poškrábání odolných materiálů do hodinářského světa – především z hi-tech keramiky a jejích rozličných variací.

qlocktwo

V roce 2016 na českém trhu představila společnost KVEDU Praha s.r.o značku Qlocktwo. Hodiny Qlocktwo se sestavují ručně a nesou označení kvality – Made in Germany. Hodiny ukazují čas ve formě textu v kombinaci se čtyřmi svítícími body. Od svého uvedení získaly modely Qlocktwo více než 20 mezinárodních ocenění včetně ocenění Red Dot Design Award.

Distribuční síť nezahrnuje pouze standardní hodinářské prodejny, ale i architektonická, bytová studia, která svým klientům pomáhají řešit interiéry domovů, kanceláří a jiných vnitřních prostor.

Pro více informací můžete kontaktovat přímo obchodní managery zastupovaných značek Omega, Rado a Qlocktwo:

Soňa Palarčíková – manažer značky OMEGA, RADO, QLOCKTWO
sona.palarcikova@kvedu.cz, Tel.: +420 736 630 131

Věra Mikysková – asistentka velkoobchodu
vera.mikyskova@kvedu.cz Tel.: +420 7739 008 039

Obchodní partneři ČR

Obchodní partneři SR

Naše prodejny

Firemní údaje

KVEDU Praha s.r.o.

Na Příkopě 1047/17
110 00 Praha - Staré Město

IČO: 24768031
DIČ: CZ 24768031

Bankovní spojení: ČSOB Praha 1 – č.ú. 240554635/0300

Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, v oddílu C, vložce číslo 172699

Loga Dušák ke stažení

Marketingové materiály

Všechna práva vyhrazena. © Klenotnictví Dušák 2022. Web vytvořil noConcept