fbpx
Klenotnictví Dušák logo

Magazín Dušák

Rado x Marina Hoermanseder: dámské hodinky Captain Cook oslavují ženskost

RADO PŘEDSTAVUJE NOVOU JEDINEČNOU SPOLUPRÁCI MÓDNÍ NÁVRHÁŘKY MARINY HOERMANSEDER, jež OSLAVUJE VŠECHNY SEBEVĚDOMÉ ŽENY

Po letech práce s těmi nejlepšími a nejodolnějšími materiály, bohaté hodinářské historii, know-how a odvaze, přichází značka Rado s novým modelem hodinek Captain Cook, jež oslavuje všechny úspěšné a sebevědomé ženy. „Master of Materials“ se spojilo s talentovanou módní designérkou Marinou Hoermanseder a výsledkem je zcela mimořádný a originální kousek hodinářské elegance.

Síla, statečnost a jedinečnost byly, jsou a vždy budou charakteristickými znaky každé ženy. Rado se rozhodlo podtrhnout tyto nadčasové hodnoty společně s francouzsko-rakouskou módní návrhářkou Marinou Hoermanseder. Nové stylové hodinky Captain Cook o průměru 37 mm byly navrženy tak, aby odrážely charakteristické prvky Marininy tvorby, mezi které patří například stylová přezka nebo kožený řemínek v růžové barvě, ale zároveň naplňovaly DNA slavné švýcarské značky Rado. Její odvážná kreativa a střihy, které zachycují podstatu ženské osobnosti, v minulosti okouzlily řadu známých osobností, od Lady Gaga po Paris Hilton. Nové dámské hodinky Captain Cook jsou tak skvělým důkazem toho, jak se mohou propojit dlouholeté zkušenosti hodinářského mistra s nejnovějšími módními trendy.

Hodinky jsou k dostání se třemi možnostmi barevného ladění řemínku – v růžové, černé a originální (dlouhé) verzi, která je také v jemně růžovém odstínu. Tento řemínek se dvakrát omotává kolem zápěstí pro dramatický a velice módní efekt. Všechny tyto kombinace umožňují ženám snadno vybrat náramek pro každou příležitost, náladu nebo aktuální potřebu. Změna řemínku je díky jednoduchému systému EasyClip velice snadná a rychlá.

Rado Captain Cook Marina Hoermanseder

ref.: R32139708

65 900 Kč

O Marině Hoermanseder

Svou vlastní značku založila v roce 2013 v Berlíně. Od té doby její tvorba prokazuje odvážný a inovativní charakter kombinující vysokou řemeslnou propracovanost a výstřední, ale velice elegantní design.

Kariéra Mariny Hoermanseder se začala psát úspěšnou stáží, kterou absolvovala v módním domě Alexander McQueen. Její vlastní design začal od svého počátku přitahovat pozornost na mnoha týdnech módy po celé Evropě. Marina se stala oblíbenou módní návrhářkou mnoha hollywoodských celebrit a její modely oblékla Katy Perry, Lady Gaga, Kylie Jenner, Paris Hilton, Nicki Minaj a mnoho dalších. Mezi její klíčové dovednosti patří avantgardní hravost a schopnost kombinace ready-to-wear kolekcí spolu s těmi z červeného koberce. Právě díky tomu má její design jedinečnou estetiku.

Hodinky Rado Captain Cook Marina Hoermanseder

zakoupíte v prodejně

Klenotnictví Dušák, Na Příkopě 1047/17, 110 00 Praha 1

Vedoucí prodejny: Ivo Dokoupil

Tel.: +420 222 318 811

GSM.: +420 736 630 133

www.dusak.cz

Naše prodejny

Firemní údaje

KVEDU Praha s.r.o.

Na Příkopě 1047/17
110 00 Praha - Staré Město

IČO: 24768031
DIČ: CZ 24768031

Bankovní spojení: ČSOB Praha 1 – č.ú. 240554635/0300

Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, v oddílu C, vložce číslo 172699

Loga Dušák ke stažení

Marketingové materiály

Všechna práva vyhrazena. © Klenotnictví Dušák 2023. Web vytvořil AKO Enterprise