fbpx
Klenotnictví Dušák logo

Magazín Dušák

Nástěnné designové hodiny Qlocktwo LARGE jsou nyní k dispozici na eshopu Klenotnictví Dušák

Hledáte do svého interiéru originální prvek? Toužíte povýšit měřič času na umělecké dílo? Pořiďte si nástěnné hodiny, které budou chloubou každého stylového domu, bytu nebo kanceláře. Jejich tajemství? Místo číslic vám čas ukáží slova!  

Německá firma Qlocktwo, za kterou stojí designérské duo Biegert & Funk, vsadila při volbě designu na jednu jedinou otázku. Jaké by to bylo, kdyby byl čas na hodinách ukazován slovy? Touto revoluční myšlenkou vznikl jedinečný koncept hodin, který ve světě nemá obdoby. Na modelech Qlocktwo totiž nenajdete žádná čísla, ale pouze písmena.

Jak nástěnné hodiny Qlocktwo fungují?

Základem je matice 110 zdánlivě náhodných znaků. Jednotlivá písmena však každých pět minut vytvoří celá slova, kterými zobrazí aktuální čas. Každá rozsvícená tečka v rohu znamená ještě minutu navíc . Hodiny mají čtvercový tvar a jejich přední kryt se dá měnit podle toho, jaký si zvolíte jazyk nebo design. Podsvícení hodin se řídí aktuálními světelnými podmínkami. Hodiny můžete pohodlně ovládat přes aplikaci Flashsetter ve svém telefonu nebo se prostě stačí dotknout krytu hodin.

Design do každého interiéru

Hodiny Qlocktwo nejsou jen technickým skvostem, ale rozhodně jedinečným doplňkem každého stylového interiéru. Právě proto je značka vytváří v mnoha barevných kombinacích a limitovaných edicích. Z nich rozhodně své pevné místo zaujímá například linie Creator´s Edition z oceli. Vybrat si můžete například variantu Gold, jež je pokrytá zlatými plátky, bestseller Rust s ručním patinováním surové oceli nebo model Vintage Copper ze surové oceli s měděným povrchem. V nabídce je ale mnoho dalších modelů. Každý přední kryt Qlocktwo Creator´s Edition je zušlechtěn speciálním procesem řemeslné výroby a individuálně očíslován. To dělá z každého kusu unikátní umělecké dílo.

Kde koupit?

Klenotnictví Dušák je výhradním distributorem značky Qlocktwo v České Republice. Ve své nabídce má nástěnné, stolní hodiny a náramkové hodinky Qlocktwo. Nástěnné hodiny jsou v nabídce ve velikosti Classic (45 x 45 cm), jež je možné zavěsit na zeď jako obraz nebo mohou být umístěny samostatně v prostoru na podstavci z akrylátového skla (ten je součástí balení). Nyní Klenotnictví Dušák přidává na eshop www.dusak.cz také nástěné hodiny ve velikosti Large (90 x 90 cm). K těm pak při objednání nabízí společnost do 150 000 Kč hodin doručení přepravní společností a nad 150 000 Kč osobní doručení.

Qlocktwo Large

Creator´s Edition – Gold

Vyměnitelný přední kryt CREATOR´S EDITION GOLD z nerezové oceli pokrytý zlatými plátky.

Qlocktwo Large

Creator´s Edition – Rust

Vyměnitelný přední kryt CREATOR´S EDITION RUST ze surové oceli, ručně patinován.

Qlocktwo Large

Creator´s Edition – Raw Iron

Vyměnitelný přední kryt CREATOR´S EDITION RAW IRON ze surové oceli.

Qlocktwo Large

Creator´s Edition – Red Pepper

Vyměnitelný přední kryt QLOCKTWO RED PEPPER z nerezové oceli s matným lakem.

Qlocktwo Large

Creator´s Edition – Vintage Copper

Vyměnitelný přední kryt CREATOR´S EDITION VINTAGE COPPER ze surové oceli s měděným povrchem.

Nástěnné hodiny a hodinky Qlocktwo jsou k dispozici na eshopu i na prodejně.

Neváhejte nás kontaktovat a my vám je rádi představíme.

Klenotnictví Dušák, Na Příkopě 1047/17, Praha 1

tel.: +420 736 630 133