fbpx
Klenotnictví Dušák logo

Magazín Dušák

Ikonický model RADO Captain Cook je poprvé v high tech keramice

Značka Rado je známá jako mistr materiálů. Způsobila revoluci v tradiční hodinářské výrobě a stala se lídrem v oboru tím, že do svých designových kolekcí zavedla high-tech keramiku, ultralehkou high-tech keramiku, barevnou high-tech keramiku a Ceramos™. Inovativní, lehký a hypoalergenní materiál nabízí optimální komfort, protože se snadno přizpůsobí teplotě vašeho zápěstí. Je to jeden z nejlehčích a nejodolnějších používaných materiálů vůbec. Keramické hodinky od Rado vděčí za svou výjimečnou lehkost revolučnímu procesu návrhu jednolitého pouzdra, který upřednostňuje pevnou keramiku namísto oceli.

Přivítejme high-tech keramiku i v kolekci Captain Cook

Revoluční Captain Cook High-Tech Ceramic jsou vyvrcholením mnohaletého výzkumu a vývoje, navazujícího na tradici řady Rado Captain Cook. Jako další směr kolekce Captain Cook zachycuje DNA Rado v její nejčistší podobě. Přináší řadu nejvýraznějších prvků značky, například:

– inovativní jednolité pouzdro z high-tech keramiky, která je hypoalergenní a odolná proti poškrábání

prémiový kalibr Rado R734 s křemíkovým vláskem Nivachron™. Tato technologie poskytuje výhodu v běžném životě tak, že chrání hodinky před zmagnetováním.

4 varianty s pouzdrem 43mm

Hodinky Captain Cook jsou uvedeny ve čtyřech verzích a poprvé také ve velikosti pouzdra 43 mm.

Model č. R32127152 má pouzdro z černé high-tech keramiky a tvrzenou ocelovou lunetou s černou vložkou. Zde více informací.

Model č. R32127156 je totožný, ale je nabízen s kaučukovým řemínkem pro ležérnější styl. Zde více informací.

Třetí varianta č. R32127162 má pouzdro a náramek z černé high-tech keramiky s kontrastní ocelovou lunetou v PVD barvě růžového zlata. Zde více informací.

Čtvrtý model č. R32128202 má velmi výrazné pouzdro z plasmové high-tech keramiky a tvrzenou ocelovou lunetu s modrou vložkou. Zde více informací. 

91 400 

83 800 

93 900 

114 400 

Kalibr RADO R734

Všechny verze jsou poháněny kalibrem Rado R734, který se vyznačuje silnou rezervou chodu 80 hodin, a mají vodotěsnost až 30 barů (300m). Číselník a zadní průhled do pouzdra jsou úžasně zpracovány z černě tónovaného safírového skla, které svému nositeli umožňuje prozkoumat a obdivovat skeletovaný strojek rafinovaným způsobem, a přitom neztrácí nic z dobré čitelnosti času. Hodinové indexy, stejně jako trojúhelník na lunetě a výrazné šipkovité ručky, jsou vyplněny bílou luminiscencí Super-LumiNova®. Ta zajišťuje skvělý odečet ve tmě. Pod safírovým sklíčkem je na číselníku v pozici 12. hodiny také umístěna ikonická pohyblivá kotva Rado.

Nové Captain Cook High-Tech Ceramic jsou mistrovským mechanickým dílem, které je třeba si osahat, abyste kromě úchvatného vzhledu ocenili i jejich lehkost a pohodlí při nošení. Captain Cook High-Tech Ceramic představují DNA značky Rado v plné šíři. Vítejte na palubě.

 

Naše prodejny

Firemní údaje

KVEDU Praha s.r.o.

Na Příkopě 1047/17
110 00 Praha - Staré Město

IČO: 24768031
DIČ: CZ 24768031

Bankovní spojení: ČSOB Praha 1 – č.ú. 240554635/0300

Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, v oddílu C, vložce číslo 172699

Loga Dušák ke stažení

Marketingové materiály

Všechna práva vyhrazena. © Klenotnictví Dušák 2023. Web vytvořil AKO Enterprise